Rozvíjejte se

Pěstujme takové vztahy, ve kterých nám bude dobře. A nezapomínejme ani na vztah k sobě, který ovlivňuje náš přístup ke všem ostatním. Lektoři vám můžou pomoct lépe se poznat, nastavit si příjemné hranice, řešit a předcházet konfliktům, naučit se lépe komunikovat a rozhodovat ve skupině a mnoho dalšího (viz. nabídka lektorů níže).

Jak se můžete rozvíjet?

Individuálně

Lektora máte jen pro sebe nebo pro sebe a svou vlastní rodinu (s partnerem, s dětmi). Můžete se věnovat tématům, které jsou pro vás právě nejaktuálnější. Setkání vám lektor přizpůsobí na míru. Můžete otevírat i témata, která jsou pro vás intimní. 

Skupinově

Mezi svými
Pozvěte si lektora do vaší skupiny přátel, sousedské komunity nebo rozšířené rodiny. Společně si vyberte téma, které je pro vás ve skupině aktuální. Sdílení nových podnětů s vašimi blízkými vám usnadní jejich využívání v praxi.

Otevřená skupina
Uspořádejte otevřený seminář nebo přednášku, kam můžete pozvat i sousedy, které ještě neznáte. Je to zajímavá příležitost, jak se seznámit s lidmi z okolí se stejnými zájmy a zároveň se rozvíjet v tématu, které si sami zvolíte. 

Jak to funguje?

Níže si vyberte lektora a téma, které vás zajímá. Napište nám poptávku na email petra@rodinavklidu.cz

Domluvíme společně termín, který bude vyhovovat Vám i lektorovi. Pomůžeme Vám zajistit, aby akce proběhla hladce. Pokud bude otevřená veřejnosti, můžeme jí sdílet a propagovat na našich kanálech.

Naživo, ale i online

Lektoři u své nabídky zmiňují, které akce mohou probíhat také online. Využijte toho a oživujte vztahy i v současné době, kdy je osamocení ještě aktuálnější téma. 

Nabídka lektorů

Alžběta Hlásková

Mám za sebou zkušenost s výchovou našich dětí, ale také s výchovou cca 30 dětí v náhradní rodinné péči naší rodiny. Mám zkušenost s domácím vzděláváním (6 let). Mám zkušenosti s životem v široké rodině.

Věnuji se lektorské činnosti v oblastech partnerství a rodičovství, nastavení osobního prostoru, kvalitní sociální sítě pro osobní i rodinný život, chytrého rozdělení kompetencí, dobrého time managementu, vhodných výchovných přístupů. Čerpám z osobních zkušeností i znalostí v oblasti fyziologie, neurobiologie, mediace a práce s osobním rozvojem.

Pracuji s klienty i individuálně. Při práci s klienty využívám metodu re|designu, která spojuje koučovací nástroje, metodu interaktivního myšlení, poradenství a sebevě uvědomovací techniky v kontextu moderních poznatků o neurobiologickém fungování mozku i fyziologie celého těla.

Martina Elterlein

Jmenuji se Martina a nejvíc mě vystihuje, když o sobě říkám, že dávám lidi dohromady. Mé hlavní téma jsou vztahy. Od vztahu se sebou se vše odvíjí. Pracuji jak s jednotlivci, aby se dokázali v sobě vyznat, tak i se skupinami, kde probíráme partnerské vztahy, vztahy s rodinou a okolím. Baví mě neustále se učit o sobě, o svém těle, o životě. Vztahy s lidmi mi dávají chuť a energii se stále posouvat.

Helena Kurzweilová

Jmenuji se Helena Kurzweilová. Těší mě provázet druhé jejich vnitřním světem, utvářet empatický kontakt s tím, co prožívají a co je pro ně důležité, přispívat tak k harmonii uvnitř jednotlivců i v rámci celku.

Hluboce mě oslovují principy Nenásilné komunikace pana Marshalla Rosenberga. Protože mi v životě hodně pomohly a pomáhají utvářet rovnocenné vztahy s druhými lidmi, spolupracovat, nacházet řešení, která jsou v souladu se životem a s celkem, sdílím je s těmi, kteří mají o ně zájem.

Jarda Chroňák

Jsem zakladatel Týmové Akademie. Baví mě propojovat zdánlivě neslučitelné, a tak jsem v Týmové akademii propojil svět rozvoje, farmaření a on-line aplikací. Hledám cesty, jak dát rozvoji smysl a měřitelný výsledek. Rád pracuji s diverzitou jako s bohatstvím, jak v přírodě, tak u lidí.

Od roku 1997 se věnuji firemnímu a týmovému rozvoji mezinárodně jako konzultant, trenér, mentor a kouč. Specializuji se na řízení změn, leadership, firemní kulturu a hodnoty. Také mě baví řízení lidí a týmů, osobní koučink lídrů a manažerů.

Hlavní tématem mého zájmu je tvorba a rozvoj týmů a komunit. Věřím tomu, že tým je základní podnikatelská jednotka a komunity jsou základním stavebním kamenem společnosti.

Další lektory budeme přidávat ;)

Sledujte
náš facebook

Budeme rádi za váš like a ještě více za sdílení.
Pomozte nám šířit myšlenku RR mezi lidi, ať můžeme žít ve společnosti kde je spolupráce a pomoc mezi rodinami běžná a normální. Děkujeme.

Odebírejte
novinky 
emailem

Jednou za čas posíláme výběr toho nejzajímavějšího, co se kolem rozšířených rodin děje. Těšte se na příběhy fungujících rodin, pozvánky na společné akce, motivační videa a články... 

.